Překladač Britanik

Obchodní podmínky

Vážení uživatelé, provoz překladače Britanik bude během několika měsíců ukončen. Děkujeme Vám všem za více než desetiletou přízeň, kterou jste tomuto nástroji věnovali.

Překladač Britanik je online služba poskytující strojový překlad anglických internetových stránek do češtiny. Uživatel, který chce služeb překladače využívat, si na svém počítači nainstaluje doplňkový modul do internetového prohlížeče, který je k dispozici na těchto stránkách. Při zadání požadavku na překlad se anglický text, který má uživatel zobrazen, odešle po internetu na server provozovatele služby, zde se během několika okamžiků počítačově přeloží a odešle se uživateli zpět. Aby mohl překladač fungovat, musí být uživatelův počítač při překladu připojen na internet.

Překladač Britanik je komerční služba fungující na bázi předplatného. Předplatné činí 765 Kč/rok (vč. DPH). Předplatné platí pro použití překladače na jednom nebo dvou počítačích.

Překlad vytvořený počítačem není nikdy tak dokonalý, jako by byl překlad sestavený ručně profesionálním překladatelem. Z toho důvodu je vhodné, aby si každý zájemce překladač před zaplacením předplatného nejprve vyzkoušel a zhodnotil, zda vyhovuje jeho potřebám. Překladač je k tomuto účelu dobře technicky uzpůsoben. Po nainstalování Britaniku na váš počítač můžete začít ihned překládat i bez toho, že byste museli zaplatit předplatné. Překládat zdarma můžete po dobu jedné hodiny. Lhůta začíná běžet až v okamžiku, kdy zadáte povel pro překlad první stránky. Během zkušební lhůty si můžete nechat přeložit několik stránek s tématikou, která vás zajímá, a podívat se, jak překlad vypadá. Po vypršení zkušební lhůty vám překladač automaticky nabídne formulář s objednávkou předplatného. Pokud ji nebudete chtít využít, můžete překladač odinstalovat zadáním povelu z nabídky Start/Programy/Britanik/Odinstalovat.

Pokud se rozhodnete předplatné objednat, požádá vás Britanik o zadání vaší e-mailové adresy a na tuto adresu vám zašle platební údaje. Platební údaje obsahují číslo účtu, sumu a variabilní symbol. Tyto údaje spolu s informacemi o naší firmě vám budou zobrazeny i na obrazovce, odkud si je můžete ihned vytisknou zadáním povelu Tisk z nabídky Soubor. Vlastní platbu provedete nejsnáze bezhotovostním převodem z vašeho běžného nebo sporožirového účtu. Pokud s prováděním bezhotovostních plateb nemáte zkušenosti, stačí vzít výtisk s platebními údaji do banky, pracovníci na přepážce vám jistě ochotně poradí. Pokud nemáte žádný bankovní nebo sporožirový účet nebo nechcete platbu převodem provádět, můžete předplatné zaplatit poštovní poukázkou typu A, která je k dispozici na každé poště.

Jakmile platba dorazí na náš účet (většinou do 2 pracovních dnů) dostanete e-mailem zprávu, že vaše předplatné bylo aktivováno a překladač začne normálně fungovat.


Britanik
©2015